Caroline Baan nieuwe directeur Kennisinstituut V&VN

  • 13 augustus 2024
  • Nieuwsbericht
  • V&VN Algemeen
Caroline Baan

Caroline Baan wordt de nieuwe directeur van het Kennisinstituut V&VN. Ze werkte lange tijd bij het RIVM in verschillende (leidinggevende) rollen en heeft als Chief Science Officer (CSO) bij het ministerie van VWS gewerkt. Ook is ze de afgelopen tien jaar bijzonder hoogleraar geweest met als thema ‘integrale gezondheidszorg’  bij Tilburg University.

Femke Teeling, directeur van V&VN: “We zijn erg blij met de komst van Caroline. Ze is een waardevolle toevoeging aan ons team. Met haar ruime ervaring op het gebied van kennisontwikkeling en -implementatie in de zorg is ze dé aangewezen persoon om het Kennisinstituut V&VN te leiden.”

Caroline Baan: “Met het nieuwe Kennisinstituut V&VN komt er één plek waar verpleegkundigen, verzorgenden en verpleegkundig specialisten kennis kunnen raadplegen. Dit helpt ze om hun werk zo goed mogelijk te blijven doen en versterkt de kwaliteit van zorg. Ik kijk er enorm naar uit om samen met de collega’s het instituut te gaan uitbouwen.”

Baan is de opvolger van Astrid Ventevogel (hoofd Kennisinstituut V&VN a.i.) en start op maandag 19 augustus.

Kennisinstituut V&VN

Het Kennisinstituut V&VN is er voor verzorgenden, verpleegkundigen en verpleegkundig specialisten uit álle sectoren. Het Kennisinstituut V&VN ontwikkelt kennis en bundelt beschikbare kennis en gaat ervoor zorgen dat de laatste inzichten uit de wetenschap én praktijk snel, eenvoudig en toegankelijk online te raadplegen zijn.

Actie: V&VN-lidmaatschap gratis tot eind 2025

Sluit je nu aan bij V&VN en krijg je lidmaatschap tot eind 2025 gratis. Je betaalt pas in 2026. Je hebt meteen toegang tot alle voordelen en draagt bij aan een krachtige stem voor verpleegkundigen, verzorgenden en verpleegkundig specialisten.