Congres | Samen aan zet: reablement, gesprek en preventie in een wijkgerichte aanpak
- 4 november 2025
- Congres/Symposium
- V&VN Algemeen
Op 4 november 2025 organiseert het V&VN Kennisinstituut samen met de Christelijke Hogeschool Ede (CHE) een mooi congres 'Samen aan zet: reablement, gesprek en preventie in een wijkgerichte aanpak'. Ben jij er ook bij?
Samen gaan we in gesprek over wat écht werkt in de wijk – en hoe we samen richting kunnen geven aan een sterke, preventieve en mensgerichte aanpak in de regio.
Tijdens deze inspirerende middag en avond word je meegenomen in wat er in de regio gebeurt vanuit de Werkplaatsen Sociaal Domein Ouderen en Samenwerking Sociaal Medisch, Vitale Gelderse Vallei en Domein Overstijgend Samenwerken.
Inspiratiemarkt
Van 16.00 tot 20.00 uur is de inspiratiemarkt voor je geopend! Kom langs bij de kramen van:
- ValleiLab
- CHE voor Professionals
- V&VN
- Learning community Samenwerken aan zorg en welzijn in de wijk
- Presentaties van onderzoeken in organisaties in de Gelderse Vallei
- Babbelbox - deel je dilemma's
ValleiLab
Tijdens het congres wordt het ValleiLab geïntroduceerd. ValleiLab is een initiatief van de CHE, ZGV en Opella. Een plek waar je interdisciplinair werkt, leert, ervaart, elkaar ontmoet en geïnspireerd raakt. Dat doen we samen met studenten en mensen uit het werkveld. Het ValleiLab zal op een later moment officieel worden geopend, tijdens het congres krijg je hiervoor de uitnodiging
Praktische informatie
Datum: 4 november 2025
Tijd: 14:30 tot 20:30 uur, inclusief maaltijd
Locatie: Christelijke Hogeschool Ede, Oude Kerkweg 100 in Ede
Voor wie: Zorg- en welzijnsprofessionals in de regio Gelderse Vallei, docenten, managers/ bestuurders, initiatiefnemers in de wijk, overige geïnteresseerden
Accreditatie: in aanvraag
Voor meer informatie en het programma, klik hier.