Deze richtlijn is geautoriseerd door V&VN

De besturen van de betrokken V&VN-afdelingen en andere betrokken partijen hebben inhoudelijk akkoord gegeven. Op basis van dit akkoord heeft het bestuur van V&VN de definitieve versie geautoriseerd.

Richtlijn Verblijfskatheters bij volwassenen

Het is een vertaling van de internationale richtlijn van de EAUN (European Association for Urology Nurses) Indweling catheterisation in adults. 

V&VN Urologie Verpleegkundigen en V&VN Continentie Verpleegkundigen & Verzorgenden zijn betrokken geweest bij de ontwikkeling van deze richtlijn.

Eigenaar: EAUN
Jaar van uitgifte: 2013

Naar het document

Actie: V&VN-lidmaatschap gratis tot eind 2025

Sluit je nu aan bij V&VN en krijg je lidmaatschap tot eind 2025 gratis. Je betaalt pas in 2026. Je hebt meteen toegang tot alle voordelen en draagt bij aan een krachtige stem voor verpleegkundigen, verzorgenden en verpleegkundig specialisten.