Congres wijkverpleging: herkenbaar, aanspreekbaar, onmisbaar op 20 november 2025

  • 15 oktober 2025
  • Nieuwsbericht
  • Wijkverpleegkundigen

Ben jij klaar voor een dag vol inspiratie, herkenning en verbinding? Dan mag je dit congres voor leden van de afdeling wijkverpleegkundigen absoluut niet missen!

Op 20 november brengen V&VN Wijkverpleegkundigen en Zilveren Kruis jou samen met collega’s uit het hele land voor een uniek congres. Een dag onder leiding van Wendelien Wouters waarin we samen bouwen aan de toekomst van de wijkverpleging. Met inspirerende verhalen, praktische handvatten en volop ruimte voor ontmoeting.

Wat kun je verwachten?

  • Plenaire sessies met sprekers Damas Weideveld (veranderkundige, Healthy Aging Nurse) en Atze Metz (Zilveren Kruis)
  • Workshops over onder meer reablement, de inzet van AI en samenwerking in de wijk
  • Een gezellige borrel om samen af te sluiten

Praktische informatie op een rij:

  • 20 november van 12.15 – 18.00 uur
  • Achmea Congrescentrum, Handelsweg 2 in Zeist
  • 175 deelnemers, vol = vol
  • Deelname levert 4 accreditatiepunten op

Dus check je agenda en schrijf je nu in voor het congres en de workshops.

Aanmelden kan via deze link. Op de congreswebsite lees je meer over de workshops waar je uit kan kiezen.

We zien je graag op 20 november in Zeist!

Namens, 
V&VN Wijkverpleegkundigen & Zilveren Kruis

Actie: V&VN-lidmaatschap gratis tot eind 2025

Sluit je nu aan bij V&VN en krijg je lidmaatschap tot eind 2025 gratis. Je betaalt pas in 2026. Je hebt meteen toegang tot alle voordelen en draagt bij aan een krachtige stem voor verpleegkundigen, verzorgenden en verpleegkundig specialisten.