WCS Congres 18 april 2023
- 18 april 2023
- Congres/Symposium
- Wondexpertise
Aanvankelijk stond het achttiende WCS Wondcongres gepland op 23 en 24 november 2021 en later op 22 november 2022. Echter, gezien alle onzekerheden inzake Corona en de noodzakelijke voorbereidingstijd, heeft de WCS besloten haar congres wederom te verplaatsen naar 18 april 2023.
Tevens hebben we besloten te kiezen voor een congres van 1 dag in plaats van de gebruikelijke twee dagen. Er is voor ons een te grote onzekerheid en daarmee risico om alles in te gaan zetten op twee dagen.
Wij hopen tegen die tijd weer vele bezoekers en bedrijven te kunnen verwelkomen in de Jaarbeurs te Utrecht.
Word lid en praat mee!
Samen met 105.000 leden maken we ons als beroepsvereniging sterk voor professionalisering van de beroepen verpleegkundige, verzorgende en verpleegkundig specialist. Leden horen, zien en helpen; dat is waar we als V&VN voor staan. Wil jij invloed hebben op hoe jouw beroep zich ontwikkelt? Word lid van V&VN.
