Het huidige bestuur van de Verpleegkundig Consulenten HIV bestaat uit:








Natasja van Holten
is voorzitter sinds januari 2021. In januari 2017 gestart als
bestuurslid en zij heeft de functie van penningmeester vervuld sinds mei 2017.
Natasja werkt als verpleegkundig consulent in het LUMC in Leiden.


Manon Marneef is penningmeester sinds januari 2021 en bestuurslid sinds mei 2020. Zij werkt als verpleegkundig specialist in het Radboud UMC in Nijmegen.


Astrid van Hulzen is bestuurslid sinds januari 2018. Zij werkt als verpleegkundig specialist in het Isala in Zwolle


Simone Phaf is bestuurslid sinds april 2021. Als verpleegkundig consulent is Simone werkzaam in het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis in Tilburg. 


Aafke Cents is secretaris sinds januari 2022. Zij werkt als verpleegkundig specialist in het Flevoziekenhuis in Almere.