Kerngroepleden 2011-2020

- Albert Olijve, Verpleegkundig specialist Thorax Oncologie Noordwest Ziekenhuis groep locatie Alkmaar a.olijve@nwz.nl
- Angelique Dernison, Verpleegkundig specialist longoncologie St Antonius, Nieuwegein a.dernison@antoniusziekenhuis.nl
- Ilona Coenen, Verpleegkundig specialist long en longoncologie Jeroen Bosch Ziekenhuis, Den Bosch i.coenen@jbz.nl
- Minke Bouma, Verpleegkundig specialist (long) oncologie Scheper Ziekenhuis, Emmen m.bouma@treant.nl  
- Tineke Lammers, Verpleegkundig specialist Longziekten OLVG, Amsterdam t.lammers@olvg.nl
- Marjon Geerts, Verpleegkundig specialist longoncologie Diakonessenhuis, Utrecht mgeerts@diakhuis.nl
- Jiska Obbink, Verpleegkundig specialist i.o., Slinglandziekenhuis, Doetichem j.obbink@slingeland.nl
- Geertje Tabak-Houwaard, Verpleegkundig specialist longoncologie Deventerziekenhuis, Deventer g.houwaard@dz.nl    
- Susanne van der Linden, Verpleegkundig specialist longoncologie Meander SDC.vander.Linden@meandermc.nl


Voor meer informatie kun je contact opnemen met: twgpulmonaleoncologie@venvn.nl.

 

Word lid en praat mee!

Samen met 105.000 leden maken we ons als beroepsvereniging sterk voor professionalisering van de beroepen verpleegkundige, verzorgende en verpleegkundig specialist. Leden horen, zien en helpen; dat is waar we als V&VN voor staan. Wil jij invloed hebben op hoe jouw beroep zich ontwikkelt? Word lid van V&VN.